O nas - TUTORnaASAP | Angielski Biznesowy Warszawa

Lektorzy z pasją

Nasi Lektorzy to wyłącznie absolwenci kierunków biznesowych i filologicznych ze specjalizacją językową Business/ Legal English, którzy pobierali edukację w Polsce lub za granicą. Dodatkowo, Ich wysokie kwalifikacje uzupełnia praktyczne doświadczenie pracy w środowiskach międzynarodowych, tworząc unikatowe połączenie kompetencji.

TUTORnaASAP to jedyna na rynku szkoła językowa oferująca w pełni spersonalizowane kursy języka angielskiego biznesowego oraz ogólnego. Zawierają one tylko taką tematykę niezbędną w Twoim rozwoju. Dodatkową nowością w ofercie jest system indywidualnego ułożenia tematyki kursu. Z tego powodu, język angielski używany przez Ciebie, w rzeczywistych sytuacjach zawodowych będzie występował już w trakcie trwania kursu, realizując założenia afirmacji językowej oraz "Problem Based Learning Method".

Nasi Lektorzy to wyłącznie absolwenci kierunków biznesowych i filologicznych ze specjalizacją językową Business/ Legal English, którzy pobierali edukację w Polsce lub za granicą. Dodatkowo, Ich wysokie kwalifikacje uzupełnia praktyczne doświadczenie pracy w środowiskach międzynarodowych, tworząc unikatowe połączenie kompetencji. Więc sprawia to, że wiedza jest przekazywana w prosty sposób, a jej treść jest mocno użyteczna, merytoryczna i skrojona indywidualnie na miarę oczekiwań Twoich lub Twojej firmy. Nabywasz nowych umiejętności i nawyków potrzebnych w życiu i pracy, a nauka ze smutnego obowiązku, zmienia się w ciekawą przygodę.​

Przy bieżącej współpracy z menadżerami, dyrektorami, właścicielami firm, prawnikami oraz studentami uczelni biznesowych, TUTORnaASAP stworzył nowoczesne metody edukacyjne. Metody oparte na elementach afirmacji językowej, zostały opracowane skrupulatnie i w taki sposób, aby przynosiły jak najszybsze efekty. Ponadto, mogą skrócić Twój proces nauki nawet do 50%, zachowując maksymalne poczucie komfortu i partnerskiej atmosfery przez cały okres trwania kursu.

Nasi lektorzy

Marcin
Ripudaman
Marcin
Ania
Alick

6000+

Zrealizowanych godzin ćwiczeniowych

600+

Zadowolonych klientów

1800+

Zakończonych kursów

Podoba Ci się nasze podejście?

Wpadnij do na kawę, porozmawiać o współpracy! Kto wie, może zrobimy razem coś fajnego, albo dołączysz do naszego zespołu!

pl_PLPolish