Opinie i Referencje | TUTORnaASAP Angielski Biznesowy

Nasi klienci doceniają naszą pracę

Dr Bartosz Skwara

Konstytucjonalista


"(…) Z Marcinem Sucheckim współpracuję od dawna i wysoko oceniam jego umiejętności widoczne w procesie przekazywania wiedzy z obszaru znajomości języka angielskiego. W trakcie lekcji szczególnie widoczny jest olbrzymi zasób słownictwa, jakim dysponuje, dokonując błyskawicznego i prawidłowego tłumaczenia (…)"

Alexander Adam Prichla

Berliner

" (…) Chcę wyrazić satysfakcję ze współpracy z firmą TUTORnaASAP Sp z o.o oraz pragnę polecić tę Firmę jako sumiennego organizatora i wykonawcę kursów języka angielskiego z elementami języka biznesu. Kursy prowadzone były na poziomie B1-C1 dla jednej z naszych klientów w jego siedzibie

Mateusz Pergałowski

Kancelaria Adwokacka adwokat Mateusz Perłagowski

"(...) Poniższe zaświadczenie przekładam celem wyrażania pełnej satysfakcji ze współpracy ze Szkołą Językową TUTORnaASAP Sp. z. o.o oraz pragnę udzielić referencji w zakresie organizacji kursów języka angielskiego z elementami języka prawniczego

Agnieszka Bychalczyk

Starsza księgowa

"(...) W celu wyrażenia mojego całkowitego zadowolenia ze współpracy z Panem Marcinem Sucheckim pragnę udzielić referencji w zakresie organizowania kursów języka angielskiego z elementami języka biznesu, reprezentowany poziom: B2.

Wojciech Malina

"(...)Niniejszym listem referencyjnym pragnę wyrazić pełną satysfakcję ze współpracy z Panem Marcinem Sucheckim i udzielić referencji w zakresie organizowania kursów języka angielskiego, w którego skład wchodzi nauczanie języka biznesowego

PROGRES

Centrum Językowym Progres Jagóra i Nordyński Spółka Jawna

"(...)Chcę wyrazić satysfakcję współpracy z firmą TUTORnaASAP Sp z o.o oraz pragnę udzielić referencji w zakresie organizacji kursów języka angielskiego z elementami języka biznesu, reprezentowany poziom: B1 / B2 dla naszego klienta

WARSTAL

Artur Kilian, Marta Kilian Spółka Jawna

"(...)Niniejszym listem referencyjnym pragnę wyrazić pełną satysfakcję ze współpracy z Panem Marcinem Sucheckim i udzielić referencji w zakresie organizowania kursów języka angielskiego, w którego skład wchodzi nauczanie języka biznesowego.

Piotr Popławski

ABET LAMINATI

"(...)Na bazie własnych doświadczeń rekomendujemy firmę TUTORnaASAP Sp. z o.o reprezentowaną przez pana Marcina Sucheckiego jako godną zaufania szkołę językową.

Artur Cichocki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Cichocki

"(...)Pragnę polecić szkołę językową TUTORnaASAP Sp. z o. o. reprezentowaną przez pana Marcina Sucheckiego jako firmę szkoleniową godną uwagi.

Marcin Zyska

Zystal

"(...)Pragnę polecić szkołę językową TUTORnaASAP Sp. z o. o. reprezentowaną przez pana Marcina Sucheckiego jako firmę szkoleniową godną uwagi.

pl_PLPolish