Promocje - TUTORnaASAP | Angielski Biznesowy Warszawa

Poznaj nasze promocje

ZAJĘCIA GRUPOWE JESZCZE NIGDY NIE BYŁY TAK EFEKTYWNE JAK W TUTORnaASAP!

Jedną z rzeczy, które naprawdę cenimy w TUTORnaASAP, jest nasza zdolność do wyprowadzania słuchaczy z tego stresującego, zatłoczonego otoczenia w mniejsze i bardziej spokojne, aby móc zwiększyć Jego/Jej zdolność do nauki. W związku z tym cały nasz personel lektorski zapewnia środowisko sprzyjające nauce w małych grupach, dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Oczywiste! Korzyści płynące z nauki w mniejszych grupach przedstawiają, dlaczego faktem jest, iż 90% naszych grup nie przekracza 2 lub 3 uczestników.

1
POPRAW PEWNOŚĆ SIEBIE
2
ZACHOWAJ TĄ SAMĄ EFEKTYWNOŚĆ I OBNIŻ CENĘ!
3
DEBATUJ I ZBIERAJ FEEDBACK
4
BUDUJ UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ANGLOJĘZYCZNEJ GRUPIE

Więcej informacji znajdziesz pod:
+48 727 770 850 lub biuro@tutornaasap.edu.pl
Widzimy się na miejscu!

REKOMENDUJ - > ZYSUJ

Prospołeczna postawa powinna być nagradzana nie tylko na zajęciach, a więc już TERAZ będziesz miał/a możliwość otrzymania dodatkowych GRATISowych godzin nauki w wybranym przez Ciebie trybie: GENERAL/ BUSINESS/ LEGAL.

Jedyną rzeczą jaką musisz zrobić jest polecenie usług naszej szkoły znajomemu lub współpracownikowi, które finalnie skutkować będzie rozpoczęciem kursu.

HIT! Im większa ilość sesji zostanie wykupiona przez osobę, której poleciłeś/aś nasze usługi, tym więcej GRATISowych godzin będzie do Twojej dyspozycji.

CO WIĘCEJ! Aby skorzystać z PROMOCJI, nie musisz być naszym *aktualnym słuchaczem. :)

1
8 sesji (1H GRATIS)
2
24 sesje (1.5H GRATIS)
3
48 sesji (1.5H + 1H GRATIS)

*Więcej informacji znajdziesz pod numerem +48 727 770 850 lub w sekretariacie Szkoły.

PROMOCJE! PROMOCJE! PROMOCJE!
WOW!

Doceniając dobrą atmosferę jaką obdarzamy naszych słuchaczy na co dzień, chcemy docenić Was jeszcze bardziej. Stając na wprost Waszym oczekiwaniom oraz zaufaniu jakim Nas darzycie, specjalnie tworzymy SYSTEM RABATOWY. Jest on dedykowany partnerom, z którymi mamy przyjemność pracować na co dzień przez dłuższy okres czasu jak również nowym partnerom, którzy chcieliby związać się z nami na dłużej ;). Pakiety, którymi dysponujemy (8;24;48 sesji) można rozłożyć dogodnie na raty, jednakże decydując się na poniższe warianty zyskujemy dodatkowe RABATY ;).

Oczywiście! Decydując się na odpowiednio dostosowany do Ciebie sposób płatności za kurs, w zależności od typu kursu, można jednorazowo zyskać nawet do 1500zł RABATu.

-5%
PAKIET 48 SESJI ZACHOWUJĄC PŁATNOŚĆ W 1 LUB 2 RATACH
-5%
REALIZUJ PAKIET 48 SESJI, ODBIERZ RABAT NA DALSZE USŁUGI
-10%
REALIZUJ KURS GRUPOWY, ZAMÓW PAKIET 24 SESJI I ZAPŁAĆ Z GÓRY

DODATKOWO! *Współpracujesz z nami dłużej niż 72 sesje? Zagwarantujemy Ci brak zmiany cennika przez kolejne 6 miesięcy Naszej współpracy. :)

Widzimy się na miejscu! 🤞✨

pl_PLPolish